Premiera Kapitan Marvel

2019-03-07 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Premiera Kapitan Marvel

 

Nowa superbohaterka na horyzoncie
 

To właśnie jutro do polskich kin trafi kolejny film o superbohaterach ze stajni Marvela. Protagonistą w tym filmie wyjątkowo jest… kobieta. I choć pewnie was to nie dziwi, bo widzieliście już chociażby Wonder Woman, to dla Marvela jest to coś nowego. Carol Danvers to pierwsza taka kobieta w MCU, która na mogłaby bez problemu pokonać Iron Mana, Kapitana Amerykę a nawet Thanosa. Ponoć to dzięki niej Avengers będą mogli naprawić to, co posypało się w Infinity War.

 

Plakat Kapitan Marvel

 

Kapitan Marvel to z pozoru zwyczajna kobieta która nie pamięta swej przeszłości. Swoje nadprzyrodzone moce odkrywa dzięki Nickowi Fury, któremu w tym filmie brakuje swojego znaku rozpoznawczego – opaski na oku. Zatem wydarzenia przedstawione w Kapitan Marvel musiały mieć miejsce o wiele wcześniej, niż pierwszy film MCU czyli Iron Man, w którym to widzimy Fury’ego w słynnej czarnej opasce.

 

Jakie zdolności posiada Kapitan Marvel?
 

Carol Danvers potrafi bardzo dużo. Niektórzy nawet nazywają ją najsilniejszą z Avengers. Jej nadzwyczajne zdolności to między innym nadludzka siła, umiejętność latania, absorbowania wszelkich rodzajów energii z otoczenia i manipulacji nią, a także podobno to posiada siódmy zmysł, który pozwala jej przewidywać zagrożenia.

 

Zwiastuny filmu Kapitan Marvel możesz zobaczyć tutaj:

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz wszystkie plakaty i gadżety Marvela.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.