Poszukujemy rąk do pracy

2018-01-31 | Kamil Marek | 0 komentarzy
ręce młode, fajne, zdolne

Nice wall, sklep internetowy eplakaty.pl oferujący oryginalne, licencjonowane pamiątki, dekoracje i gadżety najpopularniejszych międzynarodowych marek takich jak: Star Wars, Friends, Marvel, FC Barcelona, Harry Potter, Disney, Metallica, The Beatles, Gra o tron, Skyrim i wiele, wiele więcej.

W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy, aby realizować nowe projekty. Nie musisz mieć doświadczenia wystarczy zaangażowanie i chęć do pracy.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Grafik:

Czym będziesz się zajmować?
- wspomaganiem pracy działu marketingu w opracowaniu grafiki,
- pomocą w opracowywaniu koncepcji graficznych dla działu social media,
- przygotowywaniem projektów do druku,
- tworzeniem grafiki na potrzeby stron internetowych,
- retuszem zdjęć przed publikacją i przekazaniem do druku,
- projektowaniem typografii,
- projektowaniem plakatów, fototapet i obrazów na płótnie,
-tworzeniem aranżacji produktowych,
- fotografią produktową,
- opcjonalnie: tworzeniem treści, copyrighting.

Czego my oczekujemy?
- Podstawowej znajomości programu Adobe Photoshop,
- Poszukujemy osób, które mają zacięcie graficzne i wyczucie estetyczne,
- Chcemy, byś był zainteresowany zagadnieniami grafiki komputerowej i miał chęci do rozwijania się w obszarze e-marketingu,
- Spodziewamy się, że będziesz miał motywację do nauki i poszerzania swoich kompetencji,
- Szukamy osób cechujących się optymizmem i dużym zaangażowaniem,
- Dbałości o szczegóły,
- Wykonania prostego zadania rekrutacyjnego.
- Portfolio mile widziane.

Czego możesz od nas oczekiwać?
- Płatnego, trwającego 6 miesięcy stażu, wraz z zatrudnieniem po jego zakończeniu,
- Zatrudnienia na ww. stanowisku na okres minimum 3 miesięcy,
- Wsparcia doświadczonych specjalistów,
- Możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie obsługi programu Adobe Photoshop,
- Pracy w miłej i sprzyjającej kreatywności atmosferze.

Dodatkowo oferujemy możliwość odbywania praktyk, których program zawiera pełen zakres wiedzy praktycznej i teoretycznej potrzebnej do pracy na stanowisku grafika.

Miejsce pracy: Dębica, ul. Słoneczna 94
Godziny pracy: od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres mailowy: sklep@eplakaty.pl
Czekamy na Ciebie!

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.