Nowe plakaty Black Widow

2021-05-13 | Aneta Jarosz | 0 komentarzy
Nowe Plakaty Black Widow | sklep Nice Wall

 

Nowe plakaty z długo wyczekiwanego filmu Black Widow

 

W sieci pojawiły się zdjęcia szóstki bohaterów nowego filmu Marvela, który przeniesie nas w przeszłość i zdradzi nam trochę szczegółów o przeszłości Natashy Romanoff, czyli tytułowej Czarnej Wdowie.  W filmie pojawią się nowe, nieznane dotąd fanom postacie grane przez Florence Pugh, David'a Harbour'a, Rachel Weisz oraz O-T Fagbenle. Zagrają oni odpowiednio: Yelenę Belova, Red Guardian'a, Melinę Vostokoff oraz Mason'a.

 

 

 

Tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się z mroczną przeszłością. Stawi czoła groźnemu przeciwnikowi, który za wszelką cenę będzie chciał ją zniszczyć. 
W walce z potężnym Taskmasterem będą pomagać jej dawni przyjaciele, przedstawieni na najnowszych zdjęciach promujących widowisko. 

 

 

 

Początkowo film Czarna Wdowa miał pojawić się w kinach 1 maja ubiegłego roku, jednak przez ogólnoświatową pandemię premiera została przeniesiona na 9 lipca 2021 roku, czyli ponad 15 miesięcy później.  Warto też nadmienić, że film pojawi się nie tylko w kinach, ale też na platformie streamingowej Disney+ za dodatkową opłatą. 

 

 

 

Zobacz oficjalny zwiastun filmu Black Widow
 

 

Oryginalne plakaty i gadżety Marvela znajdziesz tutaj. 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.