Najlepsze kalendarze na 2018 rok!

2017-08-24 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Nowe kalendarze 2018 na eplakaty.pl!

 

Fantastyczne kalendarze na 2018 rok! 

Może i sierpień to za wcześnie na myślenie o nowym roku, ale po co zaprzątać sobie tym głowę w czasie świątecznej gorączki, kiedy do końca roku pozostało już tak niewiele dni? W naszym sklepie już dziś znajdziesz mnóstwo fantastycznych kalendarzy na nowy, 2018 rok!
 

      
   
 

Fani muzyki z lat sześćdziesiątych powinni być zadowoleni naszymi niesamowitymi kalendarzami z zespołem Pink Floyd czy z Davidem Bowie, bądź kalendarzem ze zdjęciami fotografa Terry’ego O’Neilla, który składa się z 13 fotografii słynnych artystów: Janis Joplin, The Who, The Rolling Stones, Eric Clapton i innych artystów rock and rolla.

 

   Dla najmłodszych mamy też kalendarze z superbohaterami! W kalendarzu z Deadpoolem znajduje się trzynaście fotografii przedstawiających bohatera w akcji. Kalendarz z Lego Batmanem również posiada 13 zdjęć, które przedstawiają Jokera, Robina, Harley Quinn i oczywiście Mrocznego Rycerza. 


 
 Dla fanów sztuki również coś mamy! Kalendarz przedstawiający obrazy brytyjskiej artystki Sam Toft oraz jej ulubione postacie – Pana Musztarda i jego suczkę Doris. Znajdziesz u nas również kalendarz z nieco mrocznymi grafikami Anne Stokes, przedstawiające smoki, wilki i tajemnicze kobiety. 

To, co zapewne będziesz musiał zrobić po nowym roku zrób już dzisiaj. Zamów nasz kalendarz z ulubionym motywem!

 

Oryginalne i licencjonowane kalendarze możecie znaleźć tutaj.

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.