Jesienne nowości dla Twojej radości

2016-10-11 | Kamil Marek | 0 komentarzy
Plakat do filmu Star Trek

    Dziś prezentujemy Wam kolejne nowe produkty, które w dużej mierze skierowane są raczej do młodszych ludzi (chociaż...przecież wszyscy jesteśmy cały czas piękni i młodzi, prawda? laugh ) Ale do rzeczy! Każdy z nas ma swoje własne hobby, lubi inne tematy, ma inaczej ogarnięty pokój, jest w innym wieku i generalnie my jako ludzie różnimy się od siebie, bo przecież każdy z nas jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dlatego też w naszym sklepie można znaleźć naprawdę tysiące różnych wzorów plakatów, obrazów itp. jednym słowem - dla każdego coś dobrego.

     Do naszej kolekcji z dumą dołączyły nowe plakaty z uwielbianymi przez nastolatki wokalistkami czyli Arianą Grande oraz Seleną Gomez. Legion Samobójców zdominował zaś rejon naszych kubków, mamy sporo fajnych nowych wzorów z tymi barwnymi złoczyńcami. Pojawiły się też totalnie nowe gadżety, a są to breloki, między innymi z filmu Deadpool czy kultowego serialu Gra o Tron oraz opaski  z wspominanego wcześniej Suicide Squad.
     Nie ma co więcej rozwodzić się na temat tych wszystkich niesamowitych nowych rzeczy, po prostu kliknij tutaj i zobacz je na własne oczy! Może to właśnie jest ten czas by ogarnąć sobie coś nowego?  

    PS. naszą szczególną uwagę zwrócił bardzo zabawny plakat z Sausage Party. Parówki górą! Nie jednemu studentowi uratowały życie.

 

 


 

 

Pozdrawiamy
Zespół sklepu eplakaty.pl

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.