Gorączka Gwiezdnych Wojen w eplakaty.pl!

2015-12-16 | Kamil Marek | 0 komentarzy
Gorączka Gwiezdnych Wojen w eplakaty.pl!

Polska premiera najbardziej wyczekiwanego filmu już za 2 dni, dlatego chcieliśmy przedstawić kilka sposobów na idealne wpasowanie się w klimat Star Wars.

Sposób pierwszy: notesy

Notesy klasy premium w twardych okładkach są wyjątkowym i co ważne praktycznym gadżetem dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Prestiżowy wygląd, czerwona tasiemka pomagająca zaznaczyć ważne miejsce sprawia, że notes idealnie sprawdzi się jako kompan w pracy zawierający istotne zapiski i pomysły. Koniec z nudnymi czarnymi notesami! 


  

Sposób drugi: kubki

Kolejny praktyczny gadżet, spełniający wszystkie aspekty udanego prezentu dla fana Star Wars. Kubki to bez wątpienia jedne z tych rzeczy, które używamy codziennie i do których się przywiązujemy. Czy nie zdarzyło się Wam wypić poranną kawę z innego niż swój ulubiony kubek i smakowała ona jakoś tak inaczej? gorzej? No własnie! Dlatego prawdziwi fani Gwiezdnych Wojen powinni mieć swój ulubiony licencjonowany kubek z tej serii.

 

Sposób trzeci: plakatyfototapety, reprodukcjeobrazy na płótnie

A teraz wyobraźcie sobie ścianę przyozdobioną idealną, spełniającą wszystkie kryteria gustu dekoracją ścienną. Do wyboru jest ogromna ilość wzorów jak i rodzajów. Sprawdźcie sami.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne, na oficjalnej licencji. Kupując u nas masz pewność wysokiej jakości.

 

Pozdrawiamy
Zespół sklepu eplakaty.pl 

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.