Blade Runner 2049 trafił do kin!

2017-10-11 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Blade Runner 2049

 

Nowy Łowca Androidów już w kinach!

6 października swoją premierę miał Blade Runner 2049. Jest to film z gatunku science-fiction, opowiadający o oficerze policji Los Angeles, Agencie K, którego zagrał Ryan Gosling. Oficer trafia na istną puszkę Pandory, skrywającą tajemnicę, która może wywrócić świat do góry nogami. Aby rozwiązać zagadkę, agent musi odnaleźć Ricka Deckarda granego przez Harrisona Forda, byłego łowcę androidów, posiadającego informacje istotne dla rozwiązania tej sprawy. 

      
     
 

Film obfituje we wspaniale nagrane sceny, każde jego ujęcie jest perfekcyjne (niemal tak perfekcyjne, jak nasze
plakaty wink ). Futurystyczne miasta zapierają dech w piersiach. Muzyka autorstwa Hansa Zimmera nadaje filmowi niesamowitego klimatu. Ryan Gosling idealnie sprawdził się w swojej roli, również Jared Leto idealnie zagrał ogarniętego rządzą stworzenia perfekcyjnego androida twórcę charakteryzującego się stoickim spokojem. 


 

   My jesteśmy oczarowani filmem, i poważnie zastanawiamy się nad ponowną wizytą w kinie. A wy? Widzieliście już nowego Blade Runnera? Jeśli tak, i jesteście tak samo zachwyceni jak my, to zapraszamy do naszego sklepu po fantastyczne plakaty z tego filmu!

 

Wszystkie plakaty z filmu Blade Runner 2049 znajdziesz tutaj.

 

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.