23 listopada w Nice Wall zrobisz zakupy taniej!

2018-11-15 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Wielkie promocje na Black Friday w Nice Wall

Czarny Piątek to święto każdego zakupowego maniaka. To właśnie w ten dzień pieniądze wydaje się najlepiej. Dlaczego? Bo wydając zdobywamy upragnione rzeczy o wiele taniej, niż w każdy inny dzień w roku. U nas również masz okazje nabyć świetnej jakości produkty nawet 90% taniej!

 

23 listopada cena plakatów w naszym sklepie zmniejszy się o 40%. To oznacza, że jeżeli od jakiegoś czasu chodził Ci po głowie plakat z najnowszego sezonu ulubionego serialu, filmu czy ukochanego wykonawcy muzycznego, to właśnie nadarza się jedyna taka okazja, aby zdobyć je w o wiele niższej cenie.

 

Plakaty filmowe i serialowe 40% taniej w Black Friday

 

W Black Friday zmniejszamy nasze ceny nawet o 90%. Za wszystkie plakaty trójwymiarowe zapłacisz tylko 10% ich ceny. Oznacza to, że za największy poster 3D zapłacisz jedynie 5.85 złotych. Tak tanio jeszcze nie było! Do wyboru masz mnóstwo wzorów reprodukcji trójwymiarowych. Idealne do pokoju dziecięcego plakaty bajkowe z filmów Toy Story, Auta czy Potwory i Spółka. Muzyczne reprodukcje 3D z The Beatles, Bobem Marleyem i Lady Gagą. Dla miłośników kina zaś mamy plakaty ze Zmierzchu, Człowieka z Blizną i Marilyn Monroe.

 

Trójwymiarowe plakaty 90% taniej w Black Friday

 

Kubki, notesy i piersiówki w ten wyjątkowy dla zakupoholika dzień zamówisz o 20% taniej. Więc jeśli pragniesz zdobyć gadżet z ukochanego filmu czy ulubionego zespołu, to lepiej zaplanuj sobie jak najwcześniejsze zakupy w Nice Wall, zanim ubiegną Cię inni. Za zestawy śniadaniowe, wycieraczki i kalendarze zapłacisz 40% mniej niż zwykle, a koniec listopada to jak najbardziej odpowiedni moment, aby uzbroić się w nowy terminarz na nadchodzący rok.

 

Kalendarze 2019 40% taniej w Black Friday

 

Kolejną świetną promocją objęliśmy obrazy na płótnie, za które 23 listopada zapłacisz tylko połowę ceny. Zamów więc świetny i stylowy obraz na płótnie z Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn lub piękne i wzruszające obrazy Sam Toft i Hazel Bowman. W naszej kolekcji znajdziesz też całe mnóstwo canvasów z postaciami z filmów takich jak Avengers, Pulp Fiction czy Star Wars. Nie brakuje nam również obrazów ze sławnymi, legendarnymi muzykami takimi jak Elvis Presley czy zespół The Beatles.

 

Obrazy na płótnie 50% taniej w Czarny Piątek

 

Wszystkie nasze promocje na Black Friday znajdziesz tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.