Gorące premiery w świecie graczy i kinomaniaków.

2018-10-05 | Aneta Serwatka | 0 komentarzy
Plakaty Venoma i Assassin's Creed Odyssey na eplakaty.pl

Wszyscy fani Uniwersum Marvela czekali na ten dzień z zapartym tchem. Od dnia dzisiejszego na ekranach polskich kin wyświetlany będzie Venom, czyli historia Eddie’go Brock’a. Eddie to zwykły dziennikarz śledczy, który przez przypadek staje się nosicielem pozaziemskiego symbiontu, dzięki któremu zyskuje nadludzkie zdolności. Jeśli wybieracie się dzisiaj do kin aby oglądnąć najnowszą ekranizację komiksu Marvela, to koniecznie zaopatrzcie się również w oryginalne plakaty na ścianę z Venomem. W naszym sklepie znajdziesz kilka bardzo interesujących wzorów z komiksowym Venomem. Na przykład plakat „Lethal Protector”, który przedstawia okładkę Marvelowskiego komiksu.


Plakat z Venomem powieszony w salonie nad kanapą
 

W świecie gamerów również wiele się dzisiaj dzieje, w końcu to właśnie dzisiaj odbywa się premiera gry Assassin’s Creed Odyssey. Akcja jedenastej części Assassina toczy się podczas wojny peloponeskiej, czyli pomiędzy 431 a 404 rokiem przed naszą erą. Odyssey posiada największy Świat, jaki do tej pory występował w seriach, ponad to gracze mogą wybrać, czy będą grać postacią damską czy męską. Nowością jest posiadanie przez gracza własnego środka transportu morskiego, który będzie mógł go obsadzać załogą i dowolnie modyfikować. Świetną informacją jest również to, że w naszym sklepie znajdziecie całe mnóstwo plakatów i gadżetów z serii gier Assassin’s Creed, a także z tej najnowszej części.


Plakat z gry Assassin's Creed Odyssey powieszony w salonie
 

Byliście już na Venomie, a może dopiero się wybieracie? Koniecznie dajcie nam znać jak podobał wam się seans! A jeśli zaczęliście już rozgrywkę w najnowszego Assassina, to chętnie dowiemy się jakie są wasze wrażenia!

 

Fantastyczne gadżety z gier Assassin’s Creed znajdziecie tutaj, a po oryginalne plakaty z Venoma zajrzyjcie tutaj.

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.