Zdobądź licencjonowane plakaty z ulubionym klubem piłkarskim

Jeśli jesteś fanem Tottenham Hotspur Football Club to mamy dla Ciebie mnóstwo fantastycznych plakatów z tym klubem! Tottenham Hotspur to dwukrotny mistrz Anglii, ośmiokrotny zdobywca Pucharu Anglii, zwycięzca Pucharu Zdobywców Pucharów oraz dwukrotny triumfator rozgrywek o Puchar UEFA oraz pierwszy klub w Anglii, który w XX wieku zdobył „Podwójną Koronę", czyli mistrzostwo oraz krajowy puchar w jednym sezonie. Do najbardziej znanych kibiców tego klubu należą aktorzy Jude Law i Pierce Brosnan, muzycy Phil Collins oraz Adele a niegdyś Bob Marley i Amy Winehouse.


Plakat z zawodnikami Tottenham 2017/18
 

Dlaczego Tottenham to koguty?
 

Kogut na koszulce klubu Tottenham Hotspur F.C po raz pierwszy pojawił się w 1921 roku. Aby zrozumieć, dlaczego Tettenham ma w swym herbie koguta, musimy cofnąć się do XIV w, kiedy ogromną sławą cieszył się rycerz Harry Hotspur. Jego przydomek odnosił się do jego gwałtownej natury i kojarzony był z ostrogami, których zawsze używał podczas jazdy konnej. W czasie powstawania klubu w Anglii bardzo popularne były walki kogutów, aby pojedynki tych zwierząt były bardziej widowiskowe, zakładano im przy samych łapach miniaturowe ostrogi. A skoro Harry kojarzył się z ostrogami, a ostrogi z kogutami, tak właśnie w herbie Tottenhamu pojawił się kogut.


Plakat z piłkarzami klubu Tottenham Hotspur F.C

 

Tottenham – gadżety i plakaty dla kibiców
 

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo plakatów z zawodnikami Tottenhamu, między innymi z sezonu 2017/18, z napastnikami Clintem Dempsey’em oraz Jermain’em Defoe oraz skrzydłowym Gareth’em Bale, który niestety od 2013 roku nie gra już dla Tottenhamu. Oprócz plakatów z zawodnikami możemy zaproponować Ci także świetny plakat z herbem Tottenhamu, który przedstawia stojącego na piłce koguta. Wszystkie nasze plakaty wydrukowane są mocnym i twardym papierze posiadającym matową powierzchnię, która zapobiega odbijaniu się światła. Ich kolory są ostre i wyraziste dzięki drukowi cyfrowej jakości. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalną licencję producenta, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz plakat wysokiej jakości.

PayU