The Terminator

Terminator - licencjonowane plakaty i gadżety z filmu

Zdobądź oficjalne plakaty z Terminatorem

W roku 2029 po Los Angeles pozostało jedno wielkie gruzowisko. Wojna nuklearna spustoszyła cały świat, a ludzie zeszli do podziemia by skryć się przed morderczymi robotami, które pragną unicestwić rodzaj ludzki i rządzić całą Ziemią. Arnold Schwarzenegger jako Terminator zostaje wysłany w przeszłość, do 1984 roku aby zamordować kobietę, która urodzi przyszłego przywódcę rewolucji. Wraz z nim w przeszłość wyrusza Kyle Reese, który za wszelką cenę musi ocalić kobietę. W tym miejscu rozpoczyna się prawdziwe kino akcji, strzelaniny, bijatyki, a także widzimy T-800 wypowiadającego słynne zdanie „I’ll be back” na posterunku. Jeśli też najbardziej lubisz właśnie ten moment w filmie, to koniecznie nasz zamów brelok z cytatem Terminatora.

Plakat z Arnoldem Schwarzenegerrem jako Terminator
 

Czy Terminator jest możliwy?
 

Brzmi nieprawdopodobnie? Po obejrzeniu tego filmu zapewne każdy pomyślał choć przez chwilę: czy w przyszłości technika pozwoli nam na stworzenie tak inteligentnej maszyny? Jeżeli tak, to czy byłaby ona zdolna do buntu przeciwko ludzkości? Ponoć naukowcy odkryli metodę kontrolowania kształtu ciekłego metalu, zatem odpowiedź na to pytanie już niedługo może okazać się twierdząca, a po naszym świecie chodzić będą człekokształtne roboty ;)


Plakat z Terminatorem powieszony na ścianie z cegły
 

Oryginalne plakaty i gadżety z filmu
 

Jesteś fanem tego filmu? Powieś w swoim domu niesamowity plakat z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli morderczego cyborga. W naszym sklepie znajdziesz również plakaty z kolejnych części Terminatora. Każdy z nich wykonany jest z wytrzymałego i grubego papieru, posiada intensywne i wyraziste barwy oraz matową powierzchnię zapobiegającą odbijaniu się światła. Na naszej stronie znajdziesz także brelok ze słynnym cytatem Terminatora „I’ll be back”. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalną licencję producenta.

 

PayU