Rick and Morty

Rick and Morty - oficjalne plakaty i gadżety z serialu

Wybieraj oryginalne plakaty i gadżety z ulubionego serialu

Oficjalne plakaty z animowanego serialu dla dorosłych Rick and Morty, opowiadającym o Rick’u Sanchezie - genialnym naukowcu i intelektualiście oraz Morty Smith’ie – jego wnuku, który podróżuje z nim po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. W oryginalnym zamyśle serial miał być parodią filmu Powrót do Przyszłości, jednak po sukcesie jaki odniósł na festiwalu filmowym Channel 101, producenci nakłonili twórców do rozwinięcia i kontynuowania serialu. Jeżeli jesteś fanem tego animowanego serialu przeznaczonego dla dorosłej publiczności, to ochoczo powiesisz plakat bądź dwa w swoim mieszkaniu z jego bohaterami. Może Twoich gości zdziwi to, że posiadasz na ścianach plakaty z kreskówek, ale kto powiedział, że są one tylko dla dzieci? Podziel się ze swoimi znajomymi tym zabawnym serialem, a zrozumieją dlaczego z Twojej ściany spogląda na nich wyglądający na odrobinę odurzonego alkoholem, ekscentryczny Rick Sanchez i sami zapragną mieć go na swojej ścianie. 

 

 Kubek 3D w kształcie głowy Ricka

 

Oryginalne gadżety i plakaty Rick and Morty

 

W naszym asortymencie posiadamy plakaty z postaciami Ricka i Morty’ego, wydrukowane na wytrzymałym i twardym papierze, który perfekcyjnie prezentuje się za szybą w ramach. Kolory plakatów są ostre i nasycone dzięki drukowi cyfrowej jakości. Jeśli szukasz plakatu przedstawiającego wszystkich głównych bohaterów serialu, wybierz poster Rick and Morty Wars. Jeśli interesuje Cię plakat z konkretnego odcinka, na przykład tego, w którym bohaterowie chcieli udać się na niezwykłą przygodę na Atlantydę, lecz ich alternatywne wersje z Cytadeli Ricków psują im nieco plany, wybierz poster Rick and Morty Council Of Ricks. Oprócz epickich plakatów, znajdziesz u nas również genialne gadżety, takie jak przypinki, breloki, naklejki, a także fantastyczne kubki 3D i wycieraczki do butów ze śmiesznymi cytatami. Czekają na Ciebie również praktyczne kubki podróżne oraz notesy, dzięki którym idealnie zaplanujesz swój dzień.

 

 

Wycieraczka z serialu Rick and Morty Come in and get Schwifty

 

5 nawiązań w serialu Rick and Morty
 

1. Gra o Tron

W 8 odcinku 1 sezonu pod tytułem „Ricksty Minutes” Rick instaluje w swoim domu urządzenie, które pozwala odbierać programy telewizyjne z każdej możliwej rzeczywistości. W telewizji tej możemy zobaczyć alternatywną wersję Gry o Tron, w której wszyscy bohaterowie są karłami, a tylko Tyrion Lannister jest wysoki.

2. Titanic

W 11 odcinku 1 sezonu „Ricksy Business” Beth i Jerry biorą udział w rekonstrukcji zatonięcia Titanica, gdzie roi się od nawiązań do nagrodzonego 11 Oscarami filmu. Podczas rejsu jednak statek omija wielką górę lodową, a ojciec Morty’ego jest tym faktem bardzo zawiedziony.

3. Park Jurajski

W 3 odcinku 1 sezonu „Anatomy Park” już sama nazwa wskazuje na nawiązanie do kultowego filmu Stevena Spielberga. W serialu Morty znajduje się w parku rozrywki, który znajduje się w ciele bezdomnego. Trzymane są w nim okazy najbardziej niebezpiecznych chorób w historii ludzkości.

4. Incepcja

W 2 odcinku 1 sezonu o nazwie „Lawnmower Dog” Rick i Morty wkradają się do snu Pana Goldenfolda, nauczyciela matematyki Morty’ego, aby zaszczepić w jego umyśle pomysł na wstawianie Morty’emu samych piątek. Sprawy się komplikują, a bohaterowie znajdują się w prawdziwej incepcji - muszą pokonywać różne warstwy snów, w których występujące postacie mają swoje własne sny.

5. Powrót do przyszłości

Zarówno w dynamice pomiędzy postaciami, jak i w samym wyglądzie bohaterów serial nawiązuje do serii filmów „Back to the Future”. Morty brzmi w prawie jak Marty, a Rick jest ekscentrycznym naukowcem, no i oczywiście podróżują w czasie.

 

Plakat z serialu Rick and Morty I Want To Believe

PayU