My Little Pony

My Little Pony - oryginalne plakaty i gadżety z kucykami

Wybrana kategoria jest pusta.

Licencjonowane gadżety i plakaty z My Little Pony

Oryginalne plakaty i obrazy z radosnymi kucykami z animowanego serialu i filmu My Little Pony to fantastyczna ozdoba nie tylko do pokoju dziecka, ponieważ pomimo grupy docelowej małych dziewczynek oraz ich rodziców, kreskówka stała się fenomenem internetowym zbierając fanów wśród osób pomiędzy 15 a 29 rokiem życia, zarówno płci żeńskiej jak i męskiej. Zarówno serial jak i film opowiadają o przyjaźni pomiędzy sześcioma kolorowymi pegazami i jednorożcami. W każdym odcinku możemy podziwiać moc przyjaźni, która je łączy. Jeśli więc jesteś fanem kucyków Pony to proponujemy Ci nasze gadżety, obrazy i plakaty z motywami z tego serialu.

 

Obrazy na płótnie z Kucykami Pony

 

My Little Pony – film
 

Najlepsze przyjaciółki: Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy muszą stawić czoła swojemu największemu wrogowi, złowrogiemu Królowi Burzy, który wykrada całą magię z ich rodzinnej krainy Equestrii. Podczas przygotowywań do Festiwalu Przyjaźni pojawia się Tempest Shadow, która chce pojmać Celestę, Lunę, Cadance i Twilight. Złej Tempest udaje się przemienić trzy księżniczki w kamień, a księżniczce Przyjaźni udaje się uciec. Drużyna sześciu kolorowych kucyków w towarzystwie małego smoka wyrusza do odległej krainy na górze Aris. Po wielu przygodach, poznaniu złego kota oraz piratów, kucyki w końcu odnalazły górę oraz pomoc w Novo, królowej morskich kucyków. Historia kończy się oczywiście szczęśliwie dla kucyków i księżniczek Equestrii, Tempest okazała się pokrzywdzonym przez życie kucykiem, co było przyczyną jej złych uczynków. Jednorożec zaprzyjaźnia się z resztą kucyków i wszyscy razem celebrują wygraną oraz biorą udział w Festiwalu Przyjaźni.

 

Plakat z Twilight Sparkle z My Little Pony Plakat z kucykami morskimi Pony  

 

Plakaty i obrazy My Little Pony
 

W naszym sklepie znajdziesz pokaźną kolekcję plakatów oraz obrazów na płótnie przedstawiających Kucyki Przyjaźni. Przykładowo plakat z Twilight Sparke oraz napisem „Chase Your Dreams”, lub fantastyczny poster z Rarity, na którym widnieje napis „Believe in the magic of unicorns”. Na naszych plakatach widnieje też cała paczka zaprzyjaźnionych pegazów. Na obrazach na płótnie zobaczyć możecie radosną Rainbow Dash i Fluttershy, a także wszystkie postacie występujące w My Little Pony, na przykład canvas „Adventure and Friendship” lub „Always Together”.

 

Obrazy na płótnie z kucykami Pony

 

Gadżety z Kucykami Pony
 

Nice Wall oferuje całe mnóstwo genialnych gadżetów z bohaterkami serialu i filmu My Little Pony. Między innymi są to świetne kubki z uchem z pegazami i jednorożcami czy ceramiczny kubek podróżny „Pony Power”. Mamy też oryginalne notesy i breloki przedstawiające uwielbiane przez dzieci kuce. W naszym sklepie znajdziesz nawet wycieraczkę do butów z napisem „Please Wipe Your Hooves”. Dla najmłodszych fanów proponujemy naklejki i przypinki, które mogą umieszczać dosłownie wszędzie, gdzie będą chcieli. Zamów oficjalne i licencjonowane plakaty i gadżety z ulubionymi kucykami Pony i ciesz się ich magicznym klimatem.

 

Przypinki z My Little Pony

PayU