Manchester United

Manchester United - Oficjalne plakaty i gadżety klubu

Kupuj oficjalne gadżety i plakaty z klubem Manchester United

Plakaty z klubem z Manchester United wiszące na ścianie to podstawa w pokoju każdego fana Czerwonych Diabłów. Ten angielski klub piłkarski zdobył wiele trofeów międzynarodowych, m.in. 3 Puchary Ligi Mistrzów i 2 Superpuchary UEFA, oraz trofeów krajowych, między innymi wygrali 20 Mistrzostw Anglii, 21 Superpucharów Anglii i 12 Pucharów Anglii. Manchester United jest najwyżej ocenioną marką światową przez Forbes na 3,69 miliarda dolarów, co sytuuje go na pierwszym miejscu wśród klubów piłkarskich, przed FC Barceloną i Realem Madryt.


Obraz w ramie z klubem Manchester United


Oryginalne plakaty wiszące na ścianach fanów Manchesteru to hołd dla tej drużyny. Jeśli jeszcze nie posiadasz żadnego postera z tą drużyną lub chcesz wzbogacić swoją kolekcję, to świetnie trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo posterów z zawodnikami klubu, na przykład niesamowity plakat z napastnikiem Zlatanem Ibrahimović’em, bądź z pomocnikiem Paul’em Pogba. Do wyboru postery drużynowe z piłkarzami, plakaty ze stadionem i godłem Forever Manchester United!


Przypinki z Manchester United przypięte do plecaka


Nasze plakaty drukowane są na mocnym i wytrzymałym papierze, który posiada matową powierzchnię zapobiegającą odbijaniu się światła. Charakteryzują się one wysokim nasyceniem i ostrością kolorów. Każdy fan Czerwonych Diabłów znajdzie u nas coś dla siebie, czym będzie mógł chwalić się swoim znajomym odwiedzającym jego dom!
 

PayU