Zdobądź oryginalne plakaty z Manchester City F.C.

Dla każdego fana piłki nożnej, a w szczególności dla fanów klubu Manchester City mamy sporo świetnych plakatów z jego zawodnikami i nie tylko! Ten angielski klub piłkarski powstał w 1880 roku, jego siedziba znajduje się w Manchesterze. Citizens rozgrywają swoje mecze na Etihad Stadium, nowoczesnym obiekcie, który pomieścić może 48 tysięcy kibiców. Manchester City obecnie występuje w Premier League. Klub zdobył cztery tytuły Mistrza Anglii, pięć razy wygrał Puchar Anglii, cztery razy Puchar Ligi Angielskiej, a raz zdobył Puchar Zdobywców Pucharów. Największe sukcesy Manchester City osiągał w latach 60. i 70. XX wieku. Od 2002 roku nieprzerwanie występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej.


Plakat z zawodnikami Manchester City
 

Oryginalne plakaty Manchester City
 

W naszym sklepie możesz kupić plakat z herbem Manchester City na który składa się tarcza na tle złotego orła. Na tarczy widnieje statek, reprezentujący Kanał Manchesterski oraz, w dolnej części, trzy ukośne linie, symbolizujące trzy rzeki, które płyną przez miasto. Na dole herbu widnieje dewiza z łacińską sentencją „Superbia in Praelia” co oznacza „Dumni w walce”. Nad orłem znajdują się trzy gwiazdy, będące motywem czysto dekoracyjnym. Znajdziesz u nas również plakaty z zawodnikami The Citizens, przykładowo plakat z zawodnikami w sezonie 16/17. Dostępny jest także poster przedstawiający zawodników Manchesteru City w sezonie 17/18, w którym to zostali zwycięzcami Premier League.

 

Pinsy z klubem Manchester City przypięte do plecaka

 

Idealnym gadżetem dla kibiców Manchester City będą oryginalne przypinki z godłem i mottem w barwach klubu. Pinsy mogą przypiąć do kurtki, plecaka i piórnika. W ten sposób barwy ich ukochanego klubu będą mogły towarzyszyć im na co dzień. Przypinki to też świetny pomysł na prezent dla fana tego angielskiego klubu. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają oficjalną licencję producenta.

PayU