Jack Daniel's

Oryginalne plakaty z Jack Daniel's

Zamów licencjonowane plakaty z Jack Daniel’s

Prowadzisz własną restaurację, bar, klub lub po prostu jesteś zagorzałym fanem whiskey? W takim razie amerykańska Tennessee whiskey na pewno nie jest Ci obca, a my mamy dla Ciebie kilka plakatów, które mogą Cię zainteresować. Lecz najpierw parę faktów o słynnym whiskey Jack Daniel’s, które powinni znać wszyscy koneserzy:
1. Jack Daniel’s wynaleziony został przez Jaspera Newtona „Jacka” Daniela w destylarni w małej miejscowości Lynchburg w stanie Tennessee w USA. Firma zarejestrowana przez niego jest pierwszą i najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w Stanach Zjednoczonych.
2. Whiskey filtrowana jest przez ponad 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego przez okres około 10 dni, co nadaje jej charakterystyczny łagodny smak.
3. Jedna butelka Jack Daniel’s Single Barrel zawiera whisky pochodzącą tylko z jednej beczki, co pozwala koneserom wyczuć subtelne różnice w smaku pomiędzy whiskey pochodzącymi z różnych beczek.
A teraz przedstawimy Ci parę faktów o naszych plakatach:
1. Wydrukowane są one na mocnym i twardym papierze posiadającym matową powierzchnię, która zapobiega odbijaniu się światła.
2. Ich kolory są intensywne i ostre dzięki drukowi cyfrowej jakości.
3. Posiadają oficjalną licencję producenta, więc możesz mieć pewność co do ich oryginalności.
Nasze plakaty możesz powiesić w swoim lokalu aby Twoi klienci mieli pewność, że napiją się u Ciebie swojego ulubionego trunku. Możesz również powiesić go w swoim salonie czy kuchni, nadając im oryginalnego charakteru. Jedno jest pewne – gdziekolwiek powiesisz nasze plakaty z Jackiem Danielsem będą się one prezentować po prostu perfekcyjnie. 

PayU