Guns N Roses

Guns N’ Roses - Oryginalne plakaty i gadżety z zespołem

Guns N’ Roses – legenda rocka

Gunsi powstali pod koniec lat osiemdziesiątych i szybko stali się jednym z największych zespołów rockowych na świecie. Ich nieśmiertelne hity „Sweet Child O’ Mine” czy „Don’t Cry” do tej pory nucą nie tylko fani, którzy pamiętają powstanie zespołu, lecz i Ci, którzy narodzili się wiele lat po jego zaistnieniu. Albumy „Use Your Illusion I” i „Use Your Illusion II” zadebiutowały odpowiednio na 2. i 1. miejscu listy magazynu Billboard, czego nie dokonał wcześniej żaden inny artysta. W 2016 roku do zespołu wrócili Duff McKagan i Slash po dwudziestu latach od odejścia w 1996 roku i razem z Axl'em Rose rozpoczęli oni trasę koncertową „Not in This Lifetime... Tour”. Jeden z koncertów odbył się w Gdańsku w 2017 roku.
 

Plakat z logo Guns N Roses
 

Oficjalne plakaty Guns N’ Roses
 

Na naszej stronie przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów tej rockowej grupy. Oryginalne, licencjonowane plakaty z Gunsami to must-have dla każdego prawdziwego fana. W naszym sklepie znajdziesz postery z logo Guns n’ Roses, Axl’em Rose szalejącym na scenie a także z okładką płyty Use Your Illusion. Są one wydrukowane na wytrzymałtm i twardym papierze, posiadającym matową powłokę, dzięki której światło nie odbija się od powierzchni. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, opraw poster w ramę lub antyramę. Dzięki temu Twój plakat pozostanie w idealnym stanie jeszcze dłużej.
 

Plakat z wokalistą Gunsów - Axl'em Rose

 

Guns N Roses – gadżety idealne na prezent
 

W Nice Wall znajdziesz wyjątkowe akcesoria z Gunsami, które idealnie sprawdzą się na prezent dla fana. Szklane kieliszki z czterema różnymi logami zespołu to świetny gadżet na imprezę, albo podarunek z okazji parapetówki. Jeśli o parapetówce mowa, to świetnym pomysłem będzie również wycieraczka do butów z tytułem piosenki „Knockin' On Heaven's Door”. Do wyboru masz również unikalne metalowe piersiówki w zestawie z lejkiem i kieliszkami. Dla nieco młodszych miłośników Gunsów idealnym gadżetem będą przypinki, które można przypiąć do kurtki, plecaka czy piórnika. Wszystkie ansze akcesoria są oryginalne, posiadają oficjalną licencję producenta, zatem możesz mieć pewność co do ich wysokiej jakości.

Zestaw Piersiówki Guns n Roses z kieliszkami i lejkiem

Dlaczego Guns N’ Roses się rozpadło?
 

Zespół G N’ R założono w 1985 roku. Powstał on z połączenia dwóch kapel: L.A. Guns i Hollywood Rose. W oryginalny skład weszli Axl Rose, Slash, Izzy Stradlin, Duff McKagan oraz Steven Adler. W takim składzie została nagrana ich pierwsza płyta Appetite for Destruction. Płyta ta jest najlepiej sprzedającym się debiutanckim krążkiem w historii muzyki. Pierwszy rozłam formacji nastąpił w 1990 roku, kiedy perkusistę Stevena Adlera wyrzucono z grupy za nadużywanie narkotyków. W 1991 roku, po incydencie w Saint Louis od Gunsów odszedł gitarzysta Izzy Stradlin. Jako główny powód odejścia Izzy podał zachowanie Rose’a. W 1996 z kapeli odszedł gitarzysta Slash, który stwierdził, że nie umiał dogadać się z Axl’em, a ich wizje dotyczące zespołu są kompletnie odmienne. Basista Duff McKagan zrezygnował z Gunsów w sierpniu 1997 roku, tłumacząc, że band od trzech lat nie zdołał ukończyć ani jednego nowego utworu.

Przypinki z zespołem Guns N Roses przypięte do plecaka

PayU