Elvis Presley

Elvis Presley - oryginalne plakaty i reprodukcje

Zdobądź licencjonowane plakaty i gadżety z ulubionym artystą

Oficjalne ozdoby na ścianę przedstawiające Elvisa Presley’a obowiązkowo powinny się znajdować w mieszkaniach jego prawdziwych fanów. Elvis zadebiutował w filmie „Kochaj Mnie Czule” w 1956 roku, w grudniu tego samego roku okrzyknięto go Królem Rock and Rolla. Po dziś dzień Elvisa określa się największym artystą XX wieku. Fani na całym świecie spekulują i snują teorie jakoby Elvis sfingował swoją śmierć. W 2027 roku, dokładnie 50 lat po śmierci artysty ma zostać ujawnione sprawozdanie z sekcji jego zwłok. Być może wtedy fani pogodzą się z jego odejściem?


Reprodukcja z napisem Rock n Roll i Elvisem Presleyem
 

Elvis Presley – plakaty i kalendarze
 

W naszym sklepie znajdziesz plakaty i reprodukcje na ścianę z Elvisem, wykonane są one z grubego i sztywnego papieru, wyróżniają się one głębokim nasyceniem barw, które przykuwają uwagę. Dzięki matowej powierzchni nie odbija się od niech intensywne światło, dzięki czemu ogląda się je z przyjemnością. Reprodukcja z wizerunkiem Elvisa i jego cytatem świetnie sprawdzi się jako prezent dla fana króla rock n’ rolla. Oprawiona w ramę bądź antyramę będzie jeszcze lepszą ozdobą ścienną. Jeśli uwielbiasz Presleya, to zdecydowanie powinieneś udekorować swoje mieszkanie oficjalnymi plakatami z tym artystą. 


Kalendarz z Elvisem Presleyem
 

Co roku na naszej stronie pojawiają się nowe wydania kalendarzy. Każdy z naszych terminarzy posiada dwanaście kart, na każdej z nich widnieje czytelne kalendarium z miejscem na notatki oraz unikalne zdjęcie z Elvisem. Oferujemy dwa formaty kalendarzy. Jedne z nich są kwadratowe, ich wymiary to 30x30 cm. Drugie występują w formacie A3, czyli ich rozmiar to 30x42 cm. Nasze produkty posiadają oficjalną licencję producenta, więc możesz mieć pewność co do ich wysokiej jakości.

PayU