DC Comics

DC Comics - oryginalne i licencjonowane gadżety i plakaty z bohaterami

Superbohaterowie uniwersum DC Comics

Każdy z z nas miał kiedyś taki okres w życiu, gdy chciał być Batmanem albo Supermanem, walczyć ze złem i ratować świat. Nawet damska część miała swoją idolkę w postaci Wonder Woman. Z zapartym tchem czytaliśmy komiksy i marzyliśmy o byciu superbohaterem, następnie oglądaliśmy ich filmowe adaptacje i marzyliśmy o tym jeszcze bardziej. Piękne to były czasy, prawda? Dzisiaj, kiedy wiemy już, że zarówno Święty Mikołaj jak i Superbohaterowie nie istnieją, możemy ewentualnie pomarzyć jedynie tylko o tym, aby na naszych ścianach wisiały obrazyplakaty z naszymi ulubionymi bohaterami, naszymi wzorami do naśladowania z dzieciństwa. 
 

Obraz na płótnie z Ligą Sprawiedliwości
 

Bohaterowie DC Comics
 

Zapewne wszyscy się z nami zgodzą, że najbardziej rozpoznawalną i zdecydowanie najpopularniejszą postacią DC Comics jest Batman. Bruce Wayne jako mały chłopiec był świadkiem morderstwa swoich rodziców, które bardzo na niego wpłynęło. Bruce przysiągł uwolnić Gotham od zła, przez które stracił swoich rodziców. Postanowił wyruszyć w świat i uczyć się sztuk walki. Po latach powrócił, uszył strój na podobieństwo nietoperza i stał się legendą Gotham.

Kolejną gwiazdą DC Comics jest Superman. Clark Kent został wysłany z Kryptonu na Ziemię, gdyż jego ojczysta planeta została zgładzona. Kal El posiada wiele niesamowitych mocy: potrafi latać, porusza się z prędkością ponaddźwiękową, jego oczy strzelają laserem, posiada również wzrok rentgenowski. Potrafi słyszeć na bardzo dużą odległość, a jego ciało jest bardzo wytrzymałe i ciężko jest go zranić. Superman ochrania mieszkańców Metropolis, uratował też Ziemię przed zamienieniem jej w Krypton przez Generała Zod’a.


Wycieraczka z logo Supermana
 

Wonder Woman – piękna, mądra i silna księżniczka Diana Prince z cudownej wyspy Themysciry. Wojownicza księżniczka o wielu niesamowitych zdolnościach zdołała uratować świat przed Aresem, bogiem wojny. Wonder Woman posiada nadludzką szybkość i siłę, ma wyostrzone zmysły a jej organizm potrafi bardzo szybko się zregenerować. Nigdy nie rozstaje się ze swoim Lassem Prawdy czy kuloodpornymi bransoletami.
 

Obrazy na płótnie z Wonder Woman
 

Złoczyńcy DC Comics
 

Zdecydowanie najpopularniejszym złoczyńcą w uniwersum DC Comics jest Joker. Jednak nie tylko on uprzykrzał życie Batmanowi, Supermanowi i spółce. Jednym z popularniejszych złoczyńców jest Bane – wypuścił on z więzienia Arkham wszystkich więźniów, aby móc pokonać Batmana. Chciał też zmieść Gotham z powierzchni ziemi. Kolejnym złoczyńcą jest Catwoman, która jest przeciwniczką Batmana. Nie możemy nie wspomnieć o Harley Quinn – szalonej ukochanej Jokera. Popularnym złoczyńcom jest też szalony naukowiec Lex Luthor. Głównym przeciwnikiem Wonder Woman był zaś Ares, bóg wojny.


Naklejki z Jokerem z Btamnama
 

Oryginalne gadżety i plakaty z bohaterami DC Comics
 

Nasz zbiór plakatów, obrazów na płótnie i różnych gadżetów związanych z DC Comics liczy już ponad 300 produktów i wciąż rośnie! Oryginalne, posiadające licencję producenta plakaty z filmów Mroczny Rycerz, Człowiek ze Stali i Legion Samobócjów w wielu rozmiarach i niskich cenach znajdziesz właśnie u nas. Mało? Markowe kubki ceramiczne z uchem z filmu Liga Sprawiedliwości, Suicide Squad a także podróżne z Wonder Woman i Jokerem. Idealne na imprezę lub prezent kieliszki DC Comics Bombshells, a także z grafikami przedstawiającymi stroje Flasha, Batmana czy Supermana. Lepiej? Mamy jeszcze więcej! Genialne obrazy na płótnie z Harley Quinn, Aquamanem i Green Lantern a także wieloma innymi bohaterami DC Comics. Oprócz tego znajdziesz u nas jeszcze mnóstwo wspaniałych gadżetów: notesy, breloki i wycieraczki z logo Batmana i Supermana.


Plakat z Batmanem oprawiony w ramę Plakat Batman Arkham Knight

PayU