Cartoon Network

Cartoon Network - oryginalne plakaty i gadżety z bohaterami kreskówek

Zamów licencjonowane plakaty z ulubionymi kreskówkami

Oryginalne plakaty z postaciami z kreskówek Cartoon Network to fantastyczna ozdoba do wnętrz miłośników animacji. Będą doskonale prezentowały się zarówno na sypialnianych ścianach czy w nad telewizorem w salonie. Jeśli jesteś fanem takich seriali animowanych jak Laboratorium Dextera, Zwyczajny Serial czy Ed, Edd i Eddy to możemy zaproponować Ci oficjalne plakaty z tych kreskówek. 


Plakat z serialu Yo-Kai Watch powieszony w salonie
 

Idealny plakat dla dziecka
 

Jeśli Twoja pociecha jest fanem kreskówek, to z pewnością spodobają jej się nasze plakaty na ścianie w jej pokoju. Na naszej stronie znajdziesz postery z popularnych bajek kanału Cartoon Network, między innymi plakat z Jam Łasica z głównymi bohaterami: Łasicą, który jest inteligentny i sławny na cały świat oraz Pawianem, zagorzałym konkurentem i przyjacielem Łasicy. Oryginalne plakaty z kreskówki Laboratorium Dextera również świetnie sprawdzą się jako ozdoba pokoju Twojego malucha. Widnieją na nich główni bohaterowie bajki: mały, rudowłosy Dexter i chaotyczna blondwłosa Dee Dee. Zamawiając w naszym sklepie zarówno poster jak i ramkę bądź antyramę, otrzymasz gotowy do powieszenia produkt. Oprawiony w ramę poster zawsze wygląda o wiele lepiej, więc uzyskany efekt zadowoli Was jeszcze bardziej.


Plakat z kreskówki Zwyczajny Serial
 

Licencjonowane plakaty bajkowe
 

Nasze postery wydrukowane są na mocnym i twardym papierze o gramaturze 135g/m2, który posiada matową powierzchnię zapobiegającą odbijaniu się światła. Plakaty charakteryzują się wysokim nasyceniem i ostrością barw, dzięki czemu świetnie prezentują się na ścianach. Obrazy drukowane są na bawełnianym, trwałym płótnie naciągniętym na solidną ramę z naturalnego, sosnowego drewna. Ich powierzchnia została dodatkowo polakierowana, dzięki czemu kolory na obrazach utrzymują się przez długie lata w tej samej jakości.

PayU