Call of Duty

Call Of Duty - kupuj oryginalne plakaty i gadżety z gry

Wybrana kategoria jest pusta.

Licencjonowane gadżety i plakaty z gry Call Of Duty

Oryginalne plakaty z serii gier Call Of Duty to gratka dla fanów gier z gatunku first-person shooter o tematyce wojennej. Pierwsza część została wydana w 2003 roku, akcja gry toczy się w latach 1942–1945, podczas II wojny światowej. Gracz kieruje żołnierzami amerykańskimi, brytyjskimi i radzieckimi, którzy walczą przeciwko żołnierzom niemieckim. CoD osiągnął spektakularny sukces komercyjny, wynoszący do listopada 2011 roku ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy. Kolejne części Call Of Duty są produkowane do dnia dzisiejszego, odnosząc równie wielkie sukcesy. 


Plakat z gry Call Of Duty
 

Jakie Call Of Duty jest najnowsze?


Najnowsza część Call Of Duty, czyli Black Ops 4 miała swoją premierę 12 października 2018 roku. Ta część ma najbardziej jak dotąd rozbudowany tryb zombie, który zawiera trzy pełne kampanie o nazwach: „Krew żywych trupów” , „IX” i „Rejs rozpaczy”. Niektórzy gracze CoD 4 porównują do lunaparku, w którym ciężko jest się zdecydować co chciałoby się robić jako pierwsze, ponieważ atrakcji jest tak dużo. W Black Ops 4 można znaleźć wszystko: od zmobiaków i zabójczych gadżetów, przez futurystycznych komandosów aż po tonącego Titanica i Koloseum gladiatorów.


Plakat z Call Of Duty infinite Warfare


Gadżety z gry Call Of Duty
 

D Dla miłośników gry chcących posiadać gadżety z motywami z gry proponujemy nasze plakaty, które drukowane są na grubym i twardym papierze, kolory charakteryzują się intensywnością i ostrością, dzięki czemu plakaty perfekcyjnie prezentują się za szkłem w ramach. W naszym asortymencie posiadamy również naklejki i przypinki, które możesz umieścić dosłownie wszędzie, gdzie tylko chcesz, przez co możesz zawsze posiadać przy sobie ulubione gadżety z gry. Jeśli jesteś fanem Call Od Duty, to zapraszamy Cię do przeglądnięcia naszej kategorii poświęconej tej grze. Kto wie, może spodobają Ci się na tyle, że już niedługo Twoje ściany będą zdobić nasze plakaty? 

PayU