Breaking Bad

Breaking Bad - Oryginalne plakaty z serialu

Zamawiaj markowe plakaty z serialu Breaking Bad

Oficjalny sklep z plakatami i gadżetami z popularnego serialu Breaking Bad, który opowiada historię nauczyciela chemii Waltera White’a. Walter na wieść o tym, że ma nieoperacyjnego raka postanawia rozpocząć produkcję najczystszej i najlepszej metamfetaminy na rynku. Walt podejmuje taką decyzję tylko po to, by zapewnić byt niezbyt majętnej rodzinie – uważa, że nie ma nic do stracenia z wyrokiem śmierci, jakim jest rak. Mimo, że był spokojnym domatorem, narkotykowy świat zmienił go w trzon narkotykowej branży i bezlitosnego mordercę.

 
Plakat z serialu Breaking Bad z Walterem White


Oryginalne gadżety Breaking Bad
 

Dla wszystkich fanów Breaking Bad mamy mnóstwo plakatów oraz gadżetów z motywami z serialu. Przykładowo poster z Heisenbergiem i napisem „I am the one who knocks”, na którym widzimy Waltera ubranego w czerń, kapelusz i okulary na żółtym tle. Każdy z naszych plakatów wydrukowany jest na grubym i twardym papierze doskonale prezentującym się za szybą w ramkach. Kolory posterów charakteryzują się ostrością i intensywnością, czym przyciągają uwagę. Oprócz plakatów oferujemy fantastyczne kubki podróżne, które możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na spacer, a także ceramiczne kubeczki z uchem, idealne na herbatę do wieczornego seansu serialowego. Znajdziesz u nas również breloki, notesy i wycieraczki z wizerunkiem Heisenberga. Fani tego serialu na pewno znajdą coś dla siebie, jeżeli chcą mieć coś, co pozwoli im wspominać o tej niezwykłej historii człowieka stającego się złym.


Plakat z Heisenbergiem z serialu Breaking Bad

 

Breaking Bad – zakończenie

 

Serial Breaking Bad zakończył się w 2013 roku. Jeśli jeszcze nie oglądaliście go, bądź jesteście w trakcie, to ostrzegamy, że dalsza część tekstu zawiera spojlery, więc czytacie go na własne ryzyko. Zakończenie tego serialu dla wielu było przewidywalne, inni byli zaskoczeni, że słynny Heisenberg skończył właśnie w ten sposób. Walter ukrywając się w odludnej chatce w górach czuje, że pozostało mu już nie wiele czasu. Postanawia dokończyć swoje sprawy i powraca do Albuquerque. White zostaje postrzelony, jednak udaje mu się pokonać Jacka Welkera i jego ekipę. Po uwolnieniu Jessego i wcześniejszym zabezpieczeniu finansowym rodziny, śmiertelnie ranny Walter osuwa się na podłogę laboratorium.

PayU