Oficjalne plakaty i gadżety z drużyną Arsenal FC

Jeżeli jesteś zagorzałym fanem piłki nożnej, a Twoim ulubionym klubem jest Arsenal F.C to właśnie znalazłeś sklep, w którym znajdziesz mnóstwo plakatów i gadżetów z ulubioną drużyną. W naszej ofercie znajdziesz oficjalne i oryginalne plakaty posiadające licencję z zawodnikami Arsenalu oraz herbem klubu, które drukowane są na wysokiej jakości, twardym i wytrzymałym papierze o gramaturze 150g/m2, a dodatkowo posiadają powierzchnię matową, która zapobiega odbijaniu światła.


Obraz w ramie z herbem klubu Arsenal  Plakat oprawiony w ramę z zawodnikiem Arsenal FC Van Persie
 

Oficjalne kalendarze z Arsenalem
 

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne kalendarze z zawodnikami klubu Arsenal. Na każdy rok dostarczamy wam świeżutkie wydania kalendarzy. Znajdziecie w nich 12 unikalnych fotografii piłkarzy grających dla Arsenalu. Między innymi z Mesutem Özilem występującym na pozycji pomocnika, z Petrem Čechem, bramkarzem klubu, który wiele razy otrzymał nagrodę „Złote Rękawice” za największą liczbę czystych kont.


Kalendarz 2019 z klubem Arsenal Kalendarz z zawodnikami klubu Arsenal
 

Arsenal Football Club – jedna z najbardziej utytułowanych drużyn angielskich
 

Klub Arsenal F.C nazywany również przez fanów „Kanonierzy” jest 13-krotnym mistrzem kraju, 13-krotnym zdobywcą Pucharu Anglii i najdłużej utrzymującym się w najwyższej klasie rozgrywkowej zespołem w Anglii – od 1919 roku. W sezonie 1970/1971 Arsenal zdobył dublet - został mistrzem Anglii oraz zdobył Puchar Anglii. To wielka duma posiadać plakat tak nagradzanej drużyny w swoim mieszkaniu!


Obraz w ramie z Arsenal Street Sign Obraz w ramie z zawodnikami klubu Arsenal
 

Arsenal. Jak powstawał nowoczesny superklub
 

Wszyscy kibice Arsenalu zapewne znają ten tytuł. Książka napisana przez Alex’a Fynn’a, znanego konsultanta branży futbolowej oraz Kevina Whitcher’a, redaktora „The Gooner” przedstawia angielski klub od podszewki. Od szkolenia zawodników, przez zdobyte trofea aż po sprawy finansowe. Pokazuje zarówno pozytywy, jak i negatywy klubu. Cała książka oparta jest na prowadzeniu klubu przez Arsène Wengera, który trenerem klubu był przez 22 lata.

PayU