Ariana Grande

Ariana Grande - Oficjalne gadżety i plakaty z piosenkarką

Oficjalne plakaty z artystką Arianą Grande

Ariana Grande to młoda wokalistka, która całkiem niedawno zadebiutowała na rynku muzycznym. Jej wyjątkowy, hipnotyzujący głos sprawił, że zdobyła fanów na całym świecie. Jeśli jesteś fanem Ariany, to ucieszy Cię fakt, że w naszym sklepie znajdziesz oryginalne plakaty i gadżety Ari. Grande to autorka takich hitów jak „Problem”, „One Last Time” czy „No Tears Left to Cry”. Jej trzy pierwsze albumy zostały pokryte platyną. Fani Ariany nazywają się Arianators, ale ona sama nazywa swoich fanów Honeybabies.
 

Plakat z Arianą Grande Dangerous Woman
 

Jak Ariana Grande stała się sławna?

 

Ariana swoją karierę wokalną rozpoczęła w wieku 8 lat. Już jako czternastolatka marzyła o wydaniu płyty. Jednak na swoją szansę musiała poczekać jeszcze kilka lat. W 2009 roku, w wieku 16 lat wygrała casting do serialu młodzieżowego „Victoria Znaczy Zwycięstwo”, gdzie grała uczennice Hollywood Arts. Grande została członkiem grupy Broadway in South Africa, nagrała piosenkę z brytyjskim wokalistą Miką, a także zagrała Królewnę Śnieżkę w pantomimie Święta Królewny Śnieżki. Swój pierwszy album „Yours Truly” wydała w 2013 roku. Pierwszy singiel z albumu „The Way” trafił na pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboard Hot 100.


Plakat z Arianą Grande
 

Oryginalne gadżety z wokalistką

 

Nasze produkty posiadają oryginalną licencję producenta, dzięki czemu masz pewność, że towar, który kupujesz jest markowy. Plakaty wykonane są z wytrzymałego, twardego papieru o gramaturze 150g/m2. Posiadają matową powierzchnię, która zapobiega odbijaniu się intensywnego, rażącego światła. Intensywne i wyraziste barwy plakatów sprawią, że Twoi goście nie przejdą obok nich obojętnie, i z pewnością pozazdroszczą Ci tak znakomitych ozdób. W naszym sklepie znajdziesz też tatuaże i przypinki z wizerunkiem wokalistki, dzięki nim będziecie mogli być z Arianą nierozłączni.

PayU